Stroiki wiankowe ze świeczką – dla pracowników, kontrahentów itd.

wpis w: Decoremka | 0

Czas świąteczny coraz bliżej, tłumy ludzi w sklepach poszukują idealnego prezentu dla swoich bliskich. A gdyby tak w tym roku podarować im wyjątkowe rękodzieło?

 

Oferta skierowana jest do osób, które szukają świątecznego drobiazgu dla swoich pracowników, kontrahentów, nauczycieli albo po prostu przyjaciół czy rodziny. Każdy stroik jest wykonywany w formie wianka z jedną świeczką typu tealight, pakowany w ozdobny celofan, przewiązywany wstążeczką i z dołączonym bilecikiem. Treść bilecika można podać przy składaniu zamówienia albo zostawić tę klasyczną – logo decoremki i napis „rękodzieło tworzone z pasją”.

Elementy, które są używane do wykonania dekoracji to orzechy, bombki, cynamon, suszone owoce, kora świerkowa i brzozowa, jabłuszka, kwiaty sola, koraliki, perełki, kokardki, prezenciki itd. Kolory i dodatki dobierane są losowo a minimalna ilość zamówienia to 10 sztuk. Koszt jednej dekoracji to zaledwie 20zł. Przy zamówieniu od 20 sztuk wysyłka kurierem gratis. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

 

Zamówienie można złożyć na https://decoremka.pl/produkt/stroik-wiankowy-hurt 

 

W przypadku potrzeby zakupu mniejszej ilości dekoracji zapraszam do drugiego produktu – https://decoremka.pl/produkt/stroik-wiankowy