Cześć! Nazywam się Magdalena Kądziołka i jestem właścicielką Decoremki – wrocławskiej pracowni rękodzieła. Z wykształcenia jestem florystką. Od kilku lat towarzyszę Wam przy najważniejszych uroczystościach, tworząc wyjątkowe pamiątki i nieszablonowe prezenty na każdą okazję.

W październiku 2021 otworzyłam swój stacjonarny sklep we Wrocławiu, na ul. Nowowiejskiej 88, gdzie oprócz moich prac, można znaleźć również rękodzieło tworzone przez najzdolniejsze twórczynie z całej Polski! Chciałam stworzyć przestrzeń, w której osoby z ogromną pasją będą mogły zaprezentować swoje wyroby na uczciwych warunkach: bez wyzysku i z szacunkiem do każdej godziny spędzonej na tworzeniu. Sklep jest odpowiedzią na odwieczny problem „co podarować osobie, która ma już wszystko?”. 🙂 Część z tych produktów możecie zobaczyć również na stronie internetowej, pozostałe czekają na Was na półkach naszej wrocławskiej pracowni.

Wszystkie kulisy pracy pokazuję w relacjach na instagramowym profilu – TUTAJ. Mówię dużo, często się śmieję i pokazuję, jak od zaplecza wygląda prowadzenie sklepu i tworzenie rękodzieła. Jestem również na Tiktoku, gdzie w humorystyczny sposób rozprawiam się z naszą rękodzielniczą codziennością. Czasem można mnie też spotkać poza pracownią, na jarmarkach i festynach.

Zawsze powtarzam, że Decoremka jest spełnieniem moich marzeń i nie ma w tym ani krzty przesady. Zapraszam Was do naszego świata, pełnego rękodzieła, uśmiechu i dobrej energii!