Kubek dla Chłopaka – sześć wzorów
Kubek dla Chłopaka – sześć wzorów
Kochasz go, ale jednocześnie strasznie działa Ci na nerwy? Powiedz mu to wyjątkowym kubkiem - koniec ze słodkimi napisami, wypełnionymi miłością i plujące tęczą. "Najlepszy chłopak na świecie"? W życiu. Związek to nie tylko serduszka i kwiatki, ale też brutalna prawda. Duży kubek (pojemność 450ml) z wygodnym uchem. Wysokość 12cm, średnica 8,5cm. W komplecie z kartonikiem i wstążką. Czas realizacji zamówienia: 1-5 dni. Potrzebujesz szybciej? Skontaktuj się ze mną telefonicznie: 795109687. Lista napisów na kubku: wzór 1 - Na szczęście czasem mnie wkurwiasz wzór 2 - Kocham Cię nawet jak nie masz racji wzór 3 - Nikt mnie nie wkurwia tak bardzo, jak Ty... i nikogo nie kocham tak mocno wzór 4 - W sumie nie jesteś taki najgorszy wzór 5 - Ulubiony debil wzór 6 - Czasem mam ochotę Cię zamordować, ale nie robię tego, bo za bardzo bym tęskniła Wykonany metodą sublimacji - napis jest trwały i niewyczuwalny w dotyku. Kubek przeznaczony do mycia ręcznego, ale ze względu na wysokiej jakości powłokę dobrze znosi mycie w zmywarkach i po kilkudziesięciu myciach zachowuje kolory. Sugerujemy użycie programów o niższej temperaturze, aby zachować najwyższą jakość przez cały czas użytkowania!
35,00  Wybierz opcje
Zdrapki weselne
Zdrapki weselne
Zdrapki weselne to świetne rozwiązanie na rozkręcenie zabawy na Twojej imprezie! Położone obok talerzyka gości, zastąpią podziękowanie oraz pozwolą Twoim bliskim na przełamanie lodów i dobrą zabawę. Zestaw zawiera 20 (lub więcej) zdrapek - a ponieważ każde wesele to inni ludzie i inna energia, to Wy decydujecie, jakie zadania znajdą się w Waszym zestawie. Wybierzcie dokładnie takie zadania, które współgrają z Wami i Waszymi gośćmi! ❤️ Składając zamówienie podaj: (w polu „uwagi do zamówienia” - pojawi się na stronie, gdzie umieszcza się dane adresowe)
  1. Wasze imiona
  2. Datę Ślubu
  3. Wybrane zadania - wybierz odpowiednią ilość zdrapek i wpisz ich NUMERKI. Proszę o wpisywanie wyłącznie numerków z listy, bez ich treści.
25,00 60,00  Wybierz opcje