Oferta Walentynkowa 2019

wpis w: Decoremka | 0

Walentynki coraz bliżej i w związku z tym mam dla Was kilka ręcznie robionych produktów, które możecie podarować swojej drugiej połówce.

Walentynkowy exploding box

Świetny zamiennik klasycznej kartki na tę okazję. W środku znajdują się życzenia, kalendarzyk z zaznaczoną datą 14 lutego oraz Wasze wspólne zdjęcie. Na czerwonym torciku można znaleźć sekretny liścik z wyznaniem miłości. Całość w mocnych kolorach – czerwonym i czarnym, z motywem kropek i serduszek.

 

kupony miłości

Kupony miłości

Decoremkowy klasyk dla par. W środku starannie wykonanego pudełeczka znajduje się bloczek z kuponami na drobną przyjemność: masaż, kolację przy świecach, wspólny prysznic. Treści wybieracie z długiej listy propozycji – a jeśli nie znajdziecie wśród nich swojego faworyta, z pomocą przychodzi kupon nr 61 – pusty, do ręcznego wpisania własnej propozycji.

 

Bukiety z rafaello

Słodki upominek w niecodziennej formie – 15 pralinek rafaello ozdobionych sztucznymi kwiatami, organzą, koralikami w wybranym przez Was kolorze. Idealny, jako uzupełnienie prezentu lub zamiast standardowego bukietu.