Urlop

wpis w: Decoremka | 0

Drodzy obserwujący Decoremkę! 

Informuję, że przyjęłam już maksymalną ilość zamówień, jaką jestem w stanie zrealizować zachowując chociaż kilka godzin snu dziennie i trochę czasu dla rodziny przed Świętami.  Wszelkie zamówienia składane od teraz (przez sklep oraz na facebooku) będą realizowane dopiero w Nowym Roku. Jeśli ktoś myślał o zamówieniu dekoracji świątecznej a zostawiał to na ostatnią chwilę – można odezwać się mejlowo, zostało mi parę gotowych wianków, ale nie jest to pełen asortyment sklepu.
❤️??
Ten rok był dla mnie przełomowy pod wieloma względami, jeśli chodzi o firmę. W marcu rozpoczęłam pracę na etacie w kwiaciarni i musiałam nauczyć się godzić ze sobą dwa bardzo absorbujące miejsca pracy. Doświadczyłam pierwszego poważnego kryzysu (ech, ten kwiecień…), ale na szczęście okazało się, że jest na to idealna recepta – sumienna i regularna praca.
Od maja zamówień przybyło, bardzo zwiększył się ruch na stronie i zaczęłam realizować więcej wysyłek niż odbiorów osobistych. Pojawiło się dużo nowych klientów, ale ku mojej radości, wracają również Ci, którzy zamawiają u mnie od lat. 
Jedno się nie zmieniło – praca daje mi ogromną satysfakcję. Kocham to, co robię. I mam tu na myśli wykonywanie rękodzieła, ale też kontakt z Wami. Zawsze staram się stawiać zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. I uwierzcie mi, że chociaż bywam naprawdę okropnie zmęczona, nie zamieniłabym swojej pracy na żadną inną.
Ilość dni całkowicie wolnych, jakie miałam przez ten rok, można policzyć na palcach (pracuję prawie codziennie), dlatego zdecydowałam, że czas na odpoczynek. Zamówienia, które zostały już złożone będą wykonane do środy, od czwartku do końca grudnia nie będę tu dostępna. Na wszelkie wiadomości odpowiem już w Nowym Roku 
Obiecuję wykorzystać ten czas na burzę mózgów i stworzenie dla Was nowych, jeszcze lepszych i jeszcze piękniejszych projektów.
Do zobaczenia w 2018! 

Magdalena Kądziołka