Przerwa w działalności

wpis w: Decoremka | 0

Kochani,
są takie decyzje, które bardzo ciężko podjąć, mimo naszej pewności, że są właściwe. 💔
Od miesięcy robimy wszystko, żebyście nie odczuli zmian, jakie zachodzą w naszym prywatnym życiu – jak dobrze wiecie, powiększyliśmy ekipę, zamówienia realizowaliśmy bez zmian, przyjmowaliśmy wszystkie „trudne terminy” i skracaliśmy czas realizacji kiedy to tylko było możliwe. Bardzo zależało nam na tym, by Decoremka funkcjonowała normalnie i nie były potrzebne większe przestoje w pracy firmy.
Niestety, na skutek wielu czynników, nie jesteśmy w stanie dłużej tego zapewnić. Odkładałam tę decyzję, bijąc się z myślami przez wiele dni, ale wiem już, że innego wyjścia po prostu nie ma.

Od początku września zawieszamy działalność firmy.

Parę kwestii organizacyjnych: pracujemy normalnie do końca sierpnia. Jeśli bardzo chcielibyście coś jeszcze zamówić to piszcie teraz, przez te ostatnie dni damy z siebie wszystko, żeby nikt nie został z poczuciem niedosytu. Pod koniec sierpnia zamykamy sklep internetowy. Strona będzie nadal działać, ale bez możliwości złożenia zamówienia.
Bardzo chcielibyśmy wrócić do Was w listopadzie, ale dopiero czas pokaże, czy jest to możliwe. Plany są ambitne, ale wiecie – w życiu bywa bardzo różnie 🙂 To jedna z cenniejszych lekcji, jaką otrzymałam od życia w ostatnich miesiącach: czasami trzeba po prostu zaakceptować fakt, że nie na wszystko mamy wpływ i nie każdą dziedzinę da się kontrolować.

Do zobaczenia, mamy nadzieję, że jak najszybciej 🙂 Trzymajcie kciuki za nas, oby wszystko ułożyło się bez większych problemów! 
Będziemy tęsknić!

Magdalena i Karol Kądziołka