Decoremka na urlopie!

wpis w: Decoremka | 0

Drodzy obserwujący,

między 11.08 a 21.08 idę na zasłużony urlop. W tym czasie sklep internetowy będzie funkcjonował normalnie, ale wszystkie zamówienia realizowane będą dopiero po moim powrocie.

Czy można jeszcze złożyć zamówienie do odbioru przed urlopem? Jest 8.08, mamy 3 dni?

Niestety nie. Przyjęłam już maksymalną ilość zamówień, jakie jestem w stanie zrealizować do tego czasu. Wszystkie zamówienia ze sklepu o numerze od #2727 oraz zamówienia składane przez mejla, fb czy telefon po godzinie 7:00 w środę, 8.08 będą realizowane po moim powrocie.

 

Ile będzie trwać realizacja zamówienia składanego do 21.08?

Kilka dni licząc od momentu, kiedy wracam. Powoli zapełnia mi się kalendarz na pierwsze dni, ale wciąż jestem w stanie wysłać je tak, aby doszły jeszcze w sierpniu. Oczywiście tak wygląda sytuacja na ten moment – jeśli w trakcie przerwy wpłynie dużo więcej zamówień, będę realizować je w kolejności składania. Jak zawsze, oczywiście, wezmę pod uwagę datę uroczystości, ale jeśli coś jest potrzebne Wam jeszcze w tym miesiącu, polecam składać zamówienie na dniach – tak będzie bezpieczniej.

 

Czy w trakcie urlopu mogę liczyć na kontakt mejlowy lub telefoniczny w sprawie zamówienia?

Niestety nie. Praktykowałam już takie wolne, podczas którego byłam stale pod telefonem i ostatecznie wyglądało tak, że pracowałam dobrą godzinę dziennie, co bardzo denerwowało moją rodzinę 🙂 Między 11.08-21.08 nie ma możliwości skontaktowania się ze mną. To tylko 10 dni, jestem przekonana, że sobie poradzimy!

 

Do piątku jestem jeszcze do Waszej pełnej dyspozycji, jeśli będę mogła w czymś pomóc lub rozwiać wątpliwości – zapraszam na fb lub do kontaktu mejlowego/telefonicznego.